Witamy serdecznie na stronie P.P.U. EUROKABEL-PROREM Sp. z o.o.

 

Nasza kadra to pracownicy o wysokich kwalifikacjach i wieloletnim doświadczeniu, przyjaźnie nastawiona do inwestorów.

Obsługujemy odbiorców z całego kraju, rzetelnie, termionowo i odpowiedzialnie, oferując towary najlepszej jakości oraz gwarantując korzystne warunki współpracy.

W naszym asortymencie znajdą Państwo:

  • osprzęt instalacyjny,
  • osprzęt oświetleniowy,
  • przewody,
  • kable,
  • źródła światła,
  • automaty bramowe i domofony.

Z każdym rokiem rozszerzamy swój asortyment o kolejne produkty i śledzimy najnowsze trendy. Jesteśmy członkiem dynamicznie rowijającej się Grupy Hurtowni Elektrycznych ELEKTRO OMEGA S.A.

 

 

AKTUALNOŚCI

                                                                                                                           

PROMOCJA !!!

 

Sprzedaż promocyjna w terminie : 03.04.2018 - 30.09.2018. 

Losowanie nagród 09.10.2018 .

Warunkiem przyznania nagród jest okazanie przez Laureata prawidłowego dowodu zakupu , upoważniającego do udziału w loterii .

Organizatorem Loterii jest : ELEKTRO OMEGA SA .

Regulamin znajdziesz na www.kupzyskajbonus.pl

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W dniu 21.11.2017 dla współpracujących z nami elektroinstalatorów zorganizowane zostało w siedzibie naszej firmy szkolenie, które przeprowadził Pan Jan Mirochna z firmy Z.A.E. ERGOM Sp. z o.o. Została przedstawiona prezentacja multimedialna ukazująca prasowanie końcówek i dobór odpowiednich narzędzi. Zaprezentowane zostały również technologie zaciskania końcówek kablowych zgodnie z normą PN-EN 61238-1. Uczestnicy szkolenia zapoznani zostali z innowacyjnym zestawem do prasowania, cięcia i wycinania z wymiennymi głowicami na tzw. „klik” oraz praktycznym używaniem narzędzi. Prezentacja została przedstawiona w sposób interesujący i zachęcający do wypróbowania zaprezentowanych narzędzi.

        

 

 

Kontakt

P.P.U. EUROKABEL-PROREM SP. Z O.O.
ul. Kościelna 98A
27-200 Starachowice
tel.: +48 41 274-02-74

Lokalizacja